KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916304
nr 1291 6304
Etsning
3 st, Raphael pinx. Ej signerad. Motivet: 18x22cm, 30x26cm, 24x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:29:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr